Helaas, deze pagina bestaat niet
Graag verwijzen wij je door naar onze homepagina, daar kan je meer informatie vinden over onze cursussen, ons team en nog veel meer. Klik op de onderstaande knop!
Helaas, deze pagina bestaat niet. Wij helpen u graag op weg! Maak gebruik van de onderstaande links.
Kleine groepen
Praktijkgerichte toepassingen
Direct toepasbaar
Graag verwijzen wij je door naar onze homepagina, daar kan je meer informatie vinden over onze cursussen, ons team en nog veel meer. Klik op de onderstaande knop!
De 2 daagse cursus in Winterthur is een mooie en leerzame stap om zelfstandig implantaten te gaan plaatsen. Wij hebben in 2 dagen 20 implantaten gezet. Er werden verschillende casussen behandeld en het was ontzettend leerzaam om hier in groepsverband...
Cursus: Algemeen
Toch weer bijgeleerd en waardevolle, direct inzetbare 'tools' meegenomen.
Cursus: Onbegrepen pijnklachten begrijpen
Zeer goede opleiding.
Cursus: Implanteren met Zirkonia
Op alle fronten een geweldige cursus als basis voor een nieuwe uitdaging in het vak! Bevlogen docenten die hun kennis en inzichten goed over weten te brengen.
Cursus: Starten met Implanteren
Ik vind het altijd heel leuk en interessant om bij jullie cursussen te volgen!
Cursus: Algemeen
Hoewel ik mij al jaren redelijk succesvol bezig hou met onbegrepen pijnklachten heb ik vandaag zeer zeker weer nieuwe toepasbare praktische zaken geleerd.
Cursus: Onbegrepen pijnklachten begrijpen
Goede cursus als je biologisch wil werken in de tandartspraktijk. Aanrader!
Cursus: Implanteren met Zirkonia
Leerrijk! Verschillende zones kunnen behandelen en ook live hints en trics gekregen van docente Pascale.
Cursus: Nascholingsdag Injectables
Wat een leuke en leerzame dag heb ik gehad bij de Nascholingsdag Injectables onder leiding van Pascale Schoofs!
Cursus: Nascholingsdag Injectables
Er wordt niet alleen uitgelegd wat er allemaal mogelijk is, maar ook de valkuilen worden belicht. Hands-on oefenen was ook erg leerzaam.
Cursus: Fronttandvervanging
Implacademy werkt met kleine groepen, zodat er volop ruimte is voor persoonlijke aandacht en interactie. Onze cursussen zijn geschikt voor: