Immediaat implanteren
Immediaat implanteren met hands-on training en innovatieve technieken.
Bekijk onze cursusagenda met geaccrediteerde nascholingen in mondzorg, implantologie en injectables. Kies jouw cursus en startdata voor praktijkgerichte training.
Geaccrediteerde cursussen
Ervaren docenten
Persoonlijke support
Cursusdatum: Maandag 4 januari 2027
Maximum aantal deelnemers: 7
Locatie: Garderen
Prijs: €5.495,00
Deze cursus is VOL. Inschrijven voor de wachtlijst kan via de bovenstaande knop. Deze cursus wordt 6 keer per jaar gegeven.
28 KRT punten
Leer tijdens de cursus Starten met Injectables hoe je het zelfvertrouwen en de levenskwaliteit van je patiënten kunt verbeteren met filler en botox injecties.
Met fillers kun je de natuurlijke vorm, volume en stevigheid van de huid herstellen en verbeteren. Met botulinetoxine kun je rimpels verzachten, mondhoeken liften en een gummy smile behandelen. Naast het herstellen van esthetische vormen, kun je botulinetoxine ook toepassen voor het behandelen van klachten door tandenknarsen, kaakklemmen en spierspanningshoofdpijn.
Implacademy biedt een 4-daagse opleiding waar je veilig leert injecteren en behandelen met fillers en botulinetoxine. Tijdens de cursus oefen je 10 tot 15 indicaties op live modellen onder leiding van een ervaren docent. Voor het oefenen op live modellen krijgt iedere cursist de beschikking over een eigen behandelkamer die volledig uitgerust is voor het uitvoeren van behandelingen.
Het leerdoel van de cursus Starten met Injectables is om zelfstandig patiënten met injectables voor esthetische en therapeutische doeleinden te behandelen.
Indien de leerdoelstellingen behaald zijn ontvang je een certificaat.
Deze cursus is voor BIG geregistreerde artsen, physician assistants*, tandartsen*, verpleegkundig specialisten* en verpleegkundigen*.
Bij het volgen van een meerdaagse cursus krijg je gratis toegang tot onze online community. Hier kun je ook na de cursus vragen stellen en informatie uitwisselen met docenten en collega's.
* Het toepassen van cosmetische injectables is een voorbehouden handeling. Artsen mogen zelfstandig cosmetische injectables toepassen. BIG-geregistreerde tandartsen, physician assistants, verpleegkundig specialisten, klinisch technologen en verpleegkundigen mogen alleen onder toezicht van een arts cosmetische injectables toepassen. Tandartsen mogen wel zelfstandig tandheelkundige indicaties (dus binnen hun deskundigheidsgebied) behandelen met injectables. Tijdens de cursus Bruxisme & Pijnklachten: wat kun je ermee? leer je therapeutische indicaties behandelen met botulinetoxine.
In de cursus Starten met injectables werken wij met de A-merken Alluzience, Relfydess & Restylane van Galderma
Immediaat implanteren met hands-on training en innovatieve technieken.
Voer stressvrije endodontische behandelingen uit met deze tweedaagse cursus vol praktische tips.
Voer kleine chirurgische ingrepen uit met vertrouwen dankzij hands-on training.
Leer tandheelkundige autotransplantatie uitvoeren van planning tot chirurgie tijdens deze tweedaagse training met theorie en praktische oefeningen.
Leer in 7 dagen zelf implanteren met deze praktijkgerichte training, met persoonlijke begeleiding.
Tijdens deze cursus voor tandartsen leer je tandletsel stap voor stap beoordelen, behandelen en opvolgen.
Veel geleerd over de achtergrond van implanteren en de puntjes op de ï over steriel werken.
Cursus: Assisteren bij Implanteren
Leuke en leerzame praktisch ingerichte cursus. Als cursist word je goed voorbereid op het plaatsen van je eerste implantaat. Vooral de toegankelijkheid van en interactie met docenten heb ik als zeer positief ervaren.
Cursus: Starten met Implanteren
Als tandarts die veel esthetische en restauratieve behandelingen uitvoert biedt deze cursus echt een toevoeging. Voor het behandelen van de esthetische wens in het gebit is dit een ideale cursus om dit door te trekken naar esthetiek van het gelaat...
Cursus: Starten met Injectables
Ik heb genoten van een zeer leerzame dag, veel tips en verbeteringen in de techniek van injectables. Veel dank voor deze mogelijkheid.
Cursus: Nascholingsdag Injectables
Heel fijne cursus. Brede beschouwing maar toch heel veel praktisch toepasbare dingen geleerd!
Cursus: Analyseren, plannen en restaureren
Inhoudelijk hoge kwaliteit, goed georganiseerd en deskundige docenten.
Cursus: Bruxisme en pijnklachten
Fijne leerzame praktische cursus, waar kennis en dagelijkse praktijk samenkomen.
Cursus: Sinuslift technieken
Hands-on in kleine groepen, goede persoonlijke begeleiding, de behoefte van de tandarts is bekend, handige cursusmap met alles erin wat je nodig hebt.
Cursus: Starten met Injectables
Nascholingsdag injectables gevolgd. Zeer goede organisatie, perfecte communicatie vanaf aanmelding tot op de dag van de cursus. De inhoud van de nascholingsdag wordt bepaald door de cursisten. Erg goede en vriendelijke begeleiding bij het behandelen van de modellen.
Cursus: Nascholingsdag Injectables
Een hele fijne en volledige cursus! Fijne docenten en een goede organisatie!
Cursus: Starten met Implanteren
Implacademy werkt met kleine groepen, zodat er volop ruimte is voor persoonlijke aandacht en interactie. Onze cursussen zijn geschikt voor: