Immediaat implanteren
Immediaat implanteren met hands-on training en innovatieve technieken.
Bekijk onze cursusagenda met geaccrediteerde nascholingen in mondzorg, implantologie en injectables. Kies jouw cursus en startdata voor praktijkgerichte training.
Praktijkgerichte toepassingen
Persoonlijke support
Ervaren docenten
Cursusdatum: Maandag 4 januari 2027
Maximum aantal deelnemers: 7
Locatie: Garderen
Prijs: €5.495,00
Deze cursus is VOL. Inschrijven voor de wachtlijst kan via de bovenstaande knop. Deze cursus wordt 6 keer per jaar gegeven.
28 KRT punten
Leer tijdens de cursus Starten met Injectables hoe je het zelfvertrouwen en de levenskwaliteit van je patiënten kunt verbeteren met filler en botox injecties.
Met fillers kun je de natuurlijke vorm, volume en stevigheid van de huid herstellen en verbeteren. Met botulinetoxine kun je rimpels verzachten, mondhoeken liften en een gummy smile behandelen. Naast het herstellen van esthetische vormen, kun je botulinetoxine ook toepassen voor het behandelen van klachten door tandenknarsen, kaakklemmen en spierspanningshoofdpijn.
Implacademy biedt een 4-daagse opleiding waar je veilig leert injecteren en behandelen met fillers en botulinetoxine. Tijdens de cursus oefen je 10 tot 15 indicaties op live modellen onder leiding van een ervaren docent. Voor het oefenen op live modellen krijgt iedere cursist de beschikking over een eigen behandelkamer die volledig uitgerust is voor het uitvoeren van behandelingen.
Het leerdoel van de cursus Starten met Injectables is om zelfstandig patiënten met injectables voor esthetische en therapeutische doeleinden te behandelen.
Indien de leerdoelstellingen behaald zijn ontvang je een certificaat.
Deze cursus is voor BIG geregistreerde artsen, physician assistants*, tandartsen*, verpleegkundig specialisten* en verpleegkundigen*.
Bij het volgen van een meerdaagse cursus krijg je gratis toegang tot onze online community. Hier kun je ook na de cursus vragen stellen en informatie uitwisselen met docenten en collega's.
* Het toepassen van cosmetische injectables is een voorbehouden handeling. Artsen mogen zelfstandig cosmetische injectables toepassen. BIG-geregistreerde tandartsen, physician assistants, verpleegkundig specialisten, klinisch technologen en verpleegkundigen mogen alleen onder toezicht van een arts cosmetische injectables toepassen. Tandartsen mogen wel zelfstandig tandheelkundige indicaties (dus binnen hun deskundigheidsgebied) behandelen met injectables. Tijdens de cursus Bruxisme & Pijnklachten: wat kun je ermee? leer je therapeutische indicaties behandelen met botulinetoxine.
In de cursus Starten met injectables werken wij met de A-merken Alluzience, Relfydess & Restylane van Galderma
Immediaat implanteren met hands-on training en innovatieve technieken.
Voer stressvrije endodontische behandelingen uit met deze tweedaagse cursus vol praktische tips.
Voer kleine chirurgische ingrepen uit met vertrouwen dankzij hands-on training.
Leer tandheelkundige autotransplantatie uitvoeren van planning tot chirurgie tijdens deze tweedaagse training met theorie en praktische oefeningen.
Leer in 7 dagen zelf implanteren met deze praktijkgerichte training, met persoonlijke begeleiding.
Tijdens deze cursus voor tandartsen leer je tandletsel stap voor stap beoordelen, behandelen en opvolgen.
Het was een erg leerzame en leuke cursus! Theorie werd goed afgewisseld met de hands-on. Veeal nieuwe dingen geleerd. De cursus is absoluut een aanrader voor tandartsen die zelf wat meer kleine chirurgische ingrepen willen gaan uitvoeren!
Cursus: Kleine Orale Chirurgie
Een hele fijne en volledige cursus! Fijne docenten en een goede organisatie!
Cursus: Starten met Implanteren
Mooie locatie en voorzieningen, kleine cursusgroep dus veel persoonlijke begeleiding. Goede theorie, maar vooral veel praktijk.
Cursus: Starten met Injectables
Een inspirerende cursus als kennismaking met de vele facetten van de kleine chirurgische ingrepen in de algemene praktijk.
Cursus: Kleine Orale Chirurgie
Ik kan oprecht zeggen dat dit één van de leukste cursussen is die ik in mijn gehele tandheelkundige carrière heb gevolgd. Ontvangen feedback na behandeling van eigen patiënte tijdens de cursus, die last had van klemmen en al jaren een...
Cursus: Bruxisme en pijnklachten
Vandaag heb ik een leerzame en leuke dag gehad. Alles was heel goed verzorgd. Er werd goed en duidelijk uitgelegd en er was ruimte om vragen te stellen. Ik kan met een goed gevoel aan de slag in de praktijk!
Cursus: Assisteren bij Implanteren
Compacte maar toch uitgebreide cursus in hoog tempo. Docenten geven alle vertrouwen dat je zelf aan de slag kan.
Cursus: Starten met Implanteren
Leerrijk! Verschillende zones kunnen behandelen en ook live hints en trics gekregen van docente Pascale.
Cursus: Nascholingsdag Injectables
Er wordt niet alleen uitgelegd wat er allemaal mogelijk is, maar ook de valkuilen worden belicht. Hands-on oefenen was ook erg leerzaam.
Cursus: Fronttandvervanging
De enige Injectables opleiding, ook voor tandartsen, leuk dat je je eigen modellen mag meenemen die je kunt volgen.
Cursus: Starten met Injectables
Implacademy werkt met kleine groepen, zodat er volop ruimte is voor persoonlijke aandacht en interactie. Onze cursussen zijn geschikt voor: