Helaas, deze pagina bestaat niet
Graag verwijzen wij je door naar onze homepagina, daar kan je meer informatie vinden over onze cursussen, ons team en nog veel meer. Klik op de onderstaande knop!
Helaas, deze pagina bestaat niet. Wij helpen u graag op weg! Maak gebruik van de onderstaande links.
Kleine groepen
Ervaren docenten
Persoonlijke support
Graag verwijzen wij je door naar onze homepagina, daar kan je meer informatie vinden over onze cursussen, ons team en nog veel meer. Klik op de onderstaande knop!
De Nascholing Injectables was zoals ik hoopte leerzaam en gezellig. Er was alle ruimte voor het stellen van vragen. Deze dag was maatwerk!
Cursus: Nascholingsdag Injectables
Nu is het helemaal duidelijk hoe je steriel kunt werken.
Cursus: Assisteren bij Implanteren
Duidelijke uitleg, geduldig en hulpvaardig. Alle onderdelen zijn interessant, veel geleerd.
Cursus: Assisteren bij Implanteren
Fijne cursus, je krijgt de handvatten zodat je het geleerde hierna direct in de praktijk kunt toepassen. Aanrader!
Cursus: Kleine Orale Chirurgie
Fijne leerzame praktische cursus, waar kennis en dagelijkse praktijk samenkomen.
Cursus: Sinuslift technieken
Praktisch, gelijk toepasbaar en een duidelijke samenvatting van de huidige status van de restauratievetandheelkunde.
Cursus: Analyseren, plannen en restaureren
Leuke cursusdag Assisteren bij Implanteren op locatie gehad. Enthousiaste docent met een heel duidelijk verhaal!
Cursus: Assisteren bij Implanteren
Tijdens deze nascholing krijgt iedere cursist veel aandacht. De groep is klein, de docent, Pascale, is kundig, rustig en heel duidelijk. Ik heb al veel ervaring en ik wist niet zeker of ik wel iets ging leren. Maar dat is...
Cursus: Nascholingsdag Injectables
Ik had het genoegen deel te nemen aan de cursus en ben buitengewoon tevreden over de inhoud en de organisatie ervan. De docenten waren niet alleen deskundig, maar ook zeer betrokken bij ons leren, wat een positieve en ondersteunende sfeer creƫerde.
Cursus: Assisteren bij Implanteren
Mooie locatie en voorzieningen, kleine cursusgroep dus veel persoonlijke begeleiding. Goede theorie, maar vooral veel praktijk.
Cursus: Starten met Injectables
Implacademy werkt met kleine groepen, zodat er volop ruimte is voor persoonlijke aandacht en interactie. Onze cursussen zijn geschikt voor: