Immediaat implanteren
Immediaat implanteren met hands-on training en innovatieve technieken.
In deze tweedaagse cursus leer je hoe je complexe endodontische behandelingen uitvoert, complicaties oplost en met vertrouwen werkt.
Kleine groepen
Ervaren docenten
Direct toepasbaar
Cursusdatum: Vrijdag 29 mei 2026
Maximum aantal deelnemers: 20
Locatie: Garderen
Prijs: €1.595,00
Juni 2026
12 KRT punten
Vaak moet je in je drukke programma ook nog tussendoor een pijnklacht behandelen. Dan moet je heel snel de diagnostiek doen en dan kan het zijn dat je ook meteen een endodontische behandeling moet starten. Dat kunnen lastige behandelingen zijn: geoblitereerde pulpakamers, kanalen die niet te zien zijn op de foto en ook werkelijk heel lastig te vinden, pijnlijke behandeling… en je hebt maar weinig tijd. Hoe los je dat op?
Hiernaast kunnen er ook complicaties optreden: een afgebroken instrument of een perforatie. Je weet dat je dit zelf moet kunnen oplossen, maar hoe moest dat ook alweer?
Hierover gaat deze tweedaagse cursus! Tijdens deze dagen besteden we aandacht aan herkenbare problemen die ons stress opleveren. We bespreken daarnaast de nieuwste innovaties die de endodontische behandeling kunnen ondersteunen, vergemakkelijken en verbeteren.
Hoe zit dat nu met al die nieuwe preparatie-, reinigings- en vulmethoden? Hoe zit het met alle nieuwe apparatuur waaronder de nieuwe vijfde generatie elektronische lengtebepalers? Zijn er nieuwe manieren om de onverwachte problemen, zoals afgebroken instrumenten of perforatie, tijdens de wortelkanaalbehandeling efficiënt te lijf te gaan? Hoe zit het met de biokeramische vulmaterialen?
Dit allemaal zodat je op maandag na de cursus, relaxed je endo’s kunt doen zonder stress!
Leer zelfstandig werken met verschillende roterende systemen en de verschillende warme vultechnieken (warme verticale condensatie, spuitbare Gutta Percha, Thermafil). Daarnaast leer je verborgen kanalen op te zoeken, vulmateriaal te verwijderen, afgebroken instrumenten te verwijderen en een perforatie en een open apex met een biokeramisch materiaal te sluiten met behulp van de nieuwste apparatuur.
Voor tandartsen en tandarts specialisten die hun kennis en vaardigheden willen uitbreiden op het gebied van endodontologie.
Immediaat implanteren met hands-on training en innovatieve technieken.
Voer stressvrije endodontische behandelingen uit met deze tweedaagse cursus vol praktische tips.
Voer kleine chirurgische ingrepen uit met vertrouwen dankzij hands-on training.
Leer tandheelkundige autotransplantatie uitvoeren van planning tot chirurgie tijdens deze tweedaagse training met theorie en praktische oefeningen.
Voer kleine chirurgische ingrepen uit met vertrouwen dankzij hands-on training.
Leer in 7 dagen zelf implanteren met deze praktijkgerichte training, met persoonlijke begeleiding.
Tijdens deze cursus voor tandartsen leer je tandletsel stap voor stap beoordelen, behandelen en opvolgen.
Ik heb heel veel geleerd en ben zeer blij dat ik voor deze cursus gekozen heb. Ik zou zeker bij de volgende (advanced) ook meedoen. Ik vind Pascale een geweldige begeleidster.
Cursus: Starten met Injectables
Leerrijk! Verschillende zones kunnen behandelen en ook live hints en trics gekregen van docente Pascale.
Cursus: Nascholingsdag Injectables
Zeer handige cursus voor de tandarts die nog niet heel ervaren is met kleine chirurgische ingrepen. Na deze cursus kan je direct de maandag erna aan de slag met de opgedane kennis.
Cursus: Kleine Orale Chirurgie
De combinatie van theorie en praktijk maakt dat na een cursusdag bij Implacademy het geleerde direct toegepast kan worden in je eigen praktijk.
Cursus: Bruxisme en pijnklachten
Duidelijke uitleg, geduldig en hulpvaardig. Alle onderdelen zijn interessant, veel geleerd.
Cursus: Assisteren bij Implanteren
Heel leuk team! Alles is heel goed georganiseerd en mooi volgens schema. Begeleiding was goed en fijn! Zeer duidelijke, leerzame en waardevolle cursus.
Cursus: Nascholingsdag Injectables
Ik vind het altijd heel leuk en interessant om bij jullie cursussen te volgen!
Cursus: Algemeen
Super goed verzorgd, van begin tot eind. Heel leuke docenten die veel uitleggen, de ruimte geven om te discussiëren en erg geïnteresseerd ook in de mens achter de assistent.... Duidelijke uitleg, duidelijk leerdoel en een heel gemoedelijke relaxte sfeer.
Cursus: Assisteren bij Implanteren
Zeer leerzame en leuke cursus gegeven door Pascale. Ik keek er iedere keer naar uit om naar de cursus te gaan. De dagen vlogen voorbij. Ik ga injectables zeker toepassen in mijn praktijk.
Cursus: Starten met Injectables
Super leerzame en uitgebreide cursus!
Cursus: Kleine Orale Chirurgie
Implacademy werkt met kleine groepen, zodat er volop ruimte is voor persoonlijke aandacht en interactie. Onze cursussen zijn geschikt voor: