Kleine Orale Chirurgie
Voer kleine chirurgische ingrepen uit met vertrouwen dankzij hands-on training.
In deze tweedaagse cursus leer je hoe je complexe endodontische behandelingen uitvoert, complicaties oplost en met vertrouwen werkt.
Praktijkgerichte toepassingen
Direct toepasbaar
Persoonlijke support
Cursusdatum: Vrijdag 29 mei 2026
Maximum aantal deelnemers: 16
Locatie: Garderen
Prijs: €1.595,00
Juni 2026
12 KRT punten
Vaak moet je in je drukke programma ook nog tussendoor een pijnklacht behandelen. Dan moet je heel snel de diagnostiek doen en dan kan het zijn dat je ook meteen een endodontische behandeling moet starten. Dat kunnen lastige behandelingen zijn: geoblitereerde pulpakamers, kanalen die niet te zien zijn op de foto en ook werkelijk heel lastig te vinden, pijnlijke behandeling… en je hebt maar weinig tijd. Hoe los je dat op?
Hiernaast kunnen er ook complicaties optreden: een afgebroken instrument of een perforatie. Je weet dat je dit zelf moet kunnen oplossen, maar hoe moest dat ook alweer?
Hierover gaat deze tweedaagse cursus! Tijdens deze dagen besteden we aandacht aan herkenbare problemen die ons stress opleveren. We bespreken daarnaast de nieuwste innovaties die de endodontische behandeling kunnen ondersteunen, vergemakkelijken en verbeteren.
Hoe zit dat nu met al die nieuwe preparatie-, reinigings- en vulmethoden? Hoe zit het met alle nieuwe apparatuur waaronder de nieuwe vijfde generatie elektronische lengtebepalers? Zijn er nieuwe manieren om de onverwachte problemen, zoals afgebroken instrumenten of perforatie, tijdens de wortelkanaalbehandeling efficiënt te lijf te gaan? Hoe zit het met de biokeramische vulmaterialen?
Dit allemaal zodat je op maandag na de cursus, relaxed je endo’s kunt doen zonder stress!
Leer zelfstandig werken met verschillende roterende systemen en de verschillende warme vultechnieken (warme verticale condensatie, spuitbare Gutta Percha, Thermafil). Daarnaast leer je verborgen kanalen op te zoeken, vulmateriaal te verwijderen, afgebroken instrumenten te verwijderen en een perforatie en een open apex met een biokeramisch materiaal te sluiten met behulp van de nieuwste apparatuur.
Voor tandartsen en tandarts specialisten die hun kennis en vaardigheden willen uitbreiden op het gebied van endodontologie.
Voer kleine chirurgische ingrepen uit met vertrouwen dankzij hands-on training.
Leer in 7 dagen zelf implanteren met deze praktijkgerichte training, met persoonlijke begeleiding.
Tijdens deze cursus voor tandartsen leer je tandletsel stap voor stap beoordelen, behandelen en opvolgen.
Beheers sinuslift technieken en voorkom complicaties met praktijkgerichte training.
Voer stressvrije endodontische behandelingen uit met deze tweedaagse cursus vol praktische tips.
Leer tandheelkundige autotransplantatie uitvoeren van planning tot chirurgie tijdens deze tweedaagse training met theorie en praktische oefeningen.
Zeer aantrekkelijke en praktijkgerichte cursus waar je vrijwel meteen aan de slag moet en kan!
Cursus: Starten met Injectables
Leuke, leerzame cursus. Kijk er naar uit om het direct in de praktijk toe te kunnen passen!
Cursus: Bruxisme en pijnklachten
Als tandarts die veel esthetische en restauratieve behandelingen uitvoert biedt deze cursus echt een toevoeging. Voor het behandelen van de esthetische wens in het gebit is dit een ideale cursus om dit door te trekken naar esthetiek van het gelaat...
Cursus: Starten met Injectables
De cursus Onbegrepen Pijnklachten Begrijpen heeft meer begrip gegeven in deze complexe problematiek. Ik heb veel bruikbare tips en informatie gekregen om vanuit een veel breder perspectief te onderzoeken en hulp te verlenen. Aanrader voor iedereen die verder wil kijken...
Cursus: Onbegrepen pijnklachten begrijpen
Onder deskundig oog en steeds met opbouwende commentaar werden we in een toffe groep begeleid naar autonoom werken!
Cursus: Starten met Injectables
Hele fijne cursus als instap in orale chirurgie. Paul is een ontzettend goede docent en de locatie + voorzieningen zijn uitstekend. Echt een aanrader!
Cursus: Kleine Orale Chirurgie
De Nascholing Injectables was zoals ik hoopte leerzaam en gezellig. Er was alle ruimte voor het stellen van vragen. Deze dag was maatwerk!
Cursus: Nascholingsdag Injectables
Wat een leuke en leerzame dag heb ik gehad bij de Nascholingsdag Injectables onder leiding van Pascale Schoofs!
Cursus: Nascholingsdag Injectables
Ik heb genoten van een zeer leerzame dag, veel tips en verbeteringen in de techniek van injectables. Veel dank voor deze mogelijkheid.
Cursus: Nascholingsdag Injectables
Fijne cursusdag met de bekende 'personal touch' !
Cursus: Sinuslift technieken
Implacademy werkt met kleine groepen, zodat er volop ruimte is voor persoonlijke aandacht en interactie. Onze cursussen zijn geschikt voor: