Immediaat implanteren
Immediaat implanteren met hands-on training en innovatieve technieken.
Deze cursus leert je hoe je injectables veilig toepast bij esthetische en therapeutische indicaties, van anatomie tot praktijkbehandeling op live modellen.
Geaccrediteerde cursussen
Direct toepasbaar
Praktijkgerichte toepassingen
Cursusdatum: Maandag 4 januari 2027
Maximum aantal deelnemers: 7
Locatie: Garderen
Prijs: €5.495,00
Deze cursus is VOL. Inschrijven voor de wachtlijst kan via de bovenstaande knop. Deze cursus wordt 6 keer per jaar gegeven.
28 KRT punten
Leer tijdens de cursus Starten met Injectables hoe je het zelfvertrouwen en de levenskwaliteit van je patiënten kunt verbeteren met filler en botox injecties.
Met fillers kun je de natuurlijke vorm, volume en stevigheid van de huid herstellen en verbeteren. Met botulinetoxine kun je rimpels verzachten, mondhoeken liften en een gummy smile behandelen. Naast het herstellen van esthetische vormen, kun je botulinetoxine ook toepassen voor het behandelen van klachten door tandenknarsen, kaakklemmen en spierspanningshoofdpijn.
Implacademy biedt een 4-daagse opleiding waar je veilig leert injecteren en behandelen met fillers en botulinetoxine. Tijdens de cursus oefen je 10 tot 15 indicaties op live modellen onder leiding van een ervaren docent. Voor het oefenen op live modellen krijgt iedere cursist de beschikking over een eigen behandelkamer die volledig uitgerust is voor het uitvoeren van behandelingen.
Het leerdoel van de cursus Starten met Injectables is om zelfstandig patiënten met injectables voor esthetische en therapeutische doeleinden te behandelen.
Indien de leerdoelstellingen behaald zijn ontvang je een certificaat.
Deze cursus is voor BIG geregistreerde artsen, physician assistants*, tandartsen*, verpleegkundig specialisten* en verpleegkundigen*.
Bij het volgen van een meerdaagse cursus krijg je gratis toegang tot onze online community. Hier kun je ook na de cursus vragen stellen en informatie uitwisselen met docenten en collega's.
* Het toepassen van cosmetische injectables is een voorbehouden handeling. Artsen mogen zelfstandig cosmetische injectables toepassen. BIG-geregistreerde tandartsen, physician assistants, verpleegkundig specialisten, klinisch technologen en verpleegkundigen mogen alleen onder toezicht van een arts cosmetische injectables toepassen. Tandartsen mogen wel zelfstandig tandheelkundige indicaties (dus binnen hun deskundigheidsgebied) behandelen met injectables. Tijdens de cursus Bruxisme & Pijnklachten: wat kun je ermee? leer je therapeutische indicaties behandelen met botulinetoxine.
In de cursus Starten met injectables werken wij met de A-merken Alluzience, Relfydess & Restylane van Galderma
Immediaat implanteren met hands-on training en innovatieve technieken.
Voer stressvrije endodontische behandelingen uit met deze tweedaagse cursus vol praktische tips.
Voer kleine chirurgische ingrepen uit met vertrouwen dankzij hands-on training.
Leer tandheelkundige autotransplantatie uitvoeren van planning tot chirurgie tijdens deze tweedaagse training met theorie en praktische oefeningen.
Leer in 7 dagen zelf implanteren met deze praktijkgerichte training, met persoonlijke begeleiding.
Tijdens deze cursus voor tandartsen leer je tandletsel stap voor stap beoordelen, behandelen en opvolgen.
De cursus was tot in de puntjes geregeld, top! Hele leuke en bekwaamde docenten. Een hele goede en leerzame cursus!
Cursus: Assisteren bij Implanteren
Voor iedereen die is begonnen met implanteren maar voor een verder niveau last heeft van ‘drempelvrees’. Alles is to the point. Het zet je aan tot kritisch denken over de biologische wetten van het lichaam en de implantologie. In twee...
Cursus: Surgery All at Once
Een waardevolle, leerzame cursus. Heel goed georganiseerd met deskundige,professionele en vriendelijke docenten/begeleiding. Een aanrader!
Cursus: Bruxisme en pijnklachten
Op alle fronten een geweldige cursus als basis voor een nieuwe uitdaging in het vak! Bevlogen docenten die hun kennis en inzichten goed over weten te brengen.
Cursus: Starten met Implanteren
Zeer praktische nascholing waar je met vragen terecht kunt. Leerzaam!
Cursus: Nascholingsdag Injectables
Implacademy is een goede instelling voor wie iets meer wil weten. Goede docenten en op de praktijk gerichte onderwerpen. Dank nog voor deze gelegenheid.
Cursus: Algemeen
Goede cursus als je biologisch wil werken in de tandartspraktijk. Aanrader!
Cursus: Implanteren met Zirkonia
Een erg leerzame cursus waarbij het niet alleen maar theoretisch is, maar vooral hoe je het in de praktijk kan toepassen. De presentator is ook erg enthousiast en motiverend!
Cursus: Kleine Orale Chirurgie
Uitstekend!
Cursus: Modern Endodontics
Hands-on in kleine groepen, goede persoonlijke begeleiding, de behoefte van de tandarts is bekend, handige cursusmap met alles erin wat je nodig hebt.
Cursus: Starten met Injectables
Implacademy werkt met kleine groepen, zodat er volop ruimte is voor persoonlijke aandacht en interactie. Onze cursussen zijn geschikt voor: