Modern Endodontics
Voer stressvrije endodontische behandelingen uit met deze tweedaagse cursus vol praktische tips.
Deze cursus leert je hoe je bij botverlies de juiste augmentatietechniek kiest en toepast, met innovatieve materialen, digitale 3D-planning en oefeningen.
Geaccrediteerde cursussen
Direct toepasbaar
Persoonlijke support
Cursusdatum: Woensdag 26 november 2025
Maximum aantal deelnemers: 10
Locatie: Implantologiepraktijk Garderen
Prijs: €850,00
November 2025
7 KRT punten
Bij veel patiënten is er sprake van botverlies, bijvoorbeeld na extractie of door parodontitis. Een goede botopbouw is vaak noodzakelijk voor een stabiele en esthetisch verantwoorde implantaatplaatsing. Maar hoe kies je de juiste augmentatietechniek? En welke materialen gebruik je in welke situatie?
In deze cursus leer je:
Deze cursus biedt een combinatie van theoretische verdieping, casuïstiek en praktische oefeningen. Je leert:
Na afloop van de cursus kun je:
Wil je ook leren hoe je dit behandelresultaat kan behalen met horizontale bot-augmentatie technieken?
Of hoe je bij complexe verticale augmentaties voorspelbare resultaten behaald?
Of hoe je bij een bot reconstructie met osseo-guard PTFE memebranen deze resultaten bereikt?
Deze cursus is speciaal ontwikkeld voor:
Ervaring met basis implantologie is vereist.
Wil je met meer zekerheid en precisie botaugmentaties uitvoeren? Schrijf je in voor de cursus Innoveren bij Augmenteren en leer hoe je zelfs in complexe gevallen succesvol kunt implanteren.
Implacademy werkt samen met partners die ons helpen de kwaliteit van onze implantologie cursussen te verbeteren. Voor de cursus Innoveren in Augmenteren werken wij samen met Implacom, de distributeur van ZimVie implantaten en Puros Allograft.
Voer stressvrije endodontische behandelingen uit met deze tweedaagse cursus vol praktische tips.
Leer in 7 dagen zelf implanteren met deze praktijkgerichte training, met persoonlijke begeleiding.
Leer 3D-scannen, ontwerpen en printen voor tandheelkundige toepassingen tijdens deze praktische cursus.
Alles was erg goed geregeld. Meekijken met opereren interessant en leerzaam. Hands-on en het praktijkgedeelte sprak mij het meest aan.
Cursus: Starten met Implanteren
Fijn om de cursus te mogen volgen. Zeer onder de indruk. In korte tijd veel geleerd en voel me ook bekwaam.
Cursus: Starten met Injectables
Leuke en interessante cursus, waardoor het assisteren bij het implanteren een stuk makkelijker word. Juiste verwoording door docente Erica met ruimte voor het delen van eigen meningen en ervaringen.
Cursus: Assisteren bij Implanteren
Een hele fijne en volledige cursus! Fijne docenten en een goede organisatie
Cursus: Starten met Implanteren
Heel prettige leersfeer, zeer vriendelijk personeel en een uitstekende begeleidster.
Cursus: Starten met Injectables
Ik heb heel veel geleerd en ben zeer blij dat ik voor deze cursus gekozen heb. Ik zou zeker bij de volgende (advanced) ook meedoen. Ik vind Pascale een geweldige begeleidster.
Cursus: Starten met Injectables
Leuke, leerzame cursus. Kijk er naar uit om het direct in de praktijk toe te kunnen passen!
Cursus: Bruxisme en pijnklachten
Mooie locatie en voorzieningen, kleine cursusgroep dus veel persoonlijke begeleiding. Goede theorie, maar vooral veel praktijk.
Cursus: Starten met Injectables
Deze cursus is een aanrader voor de startende implantoloog: to-the-point, toepassingsgericht en hartstikke leuk.
Cursus: Starten met Implanteren
Veel geleerd over de achtergrond van implanteren en de puntjes op de ï over steriel werken.
Cursus: Assisteren bij Implanteren
Implacademy werkt met kleine groepen, zodat er volop ruimte is voor persoonlijke aandacht en interactie. Onze cursussen zijn geschikt voor: