Starten met implanteren
Leer in 7 dagen zelf implanteren met deze praktijkgerichte training, met persoonlijke begeleiding.
Deze praktijkgerichte cursus leert je hoe je implantologiebehandelingen voorbereidt, steriel werkt en efficiënt samenwerkt in je eigen behandelomgeving.
Persoonlijke support
Kleine groepen
Direct toepasbaar
Cursusdatum: Vrijdag 1 januari 2027
Maximum aantal deelnemers: 5
Locatie: Garderen
Prijs: €2.150,00
Heb je interesse in deze cursus op locatie? Schrijf je via onze wachtlijst en wij zullen contact met je opnemen!
Leer samen met je collega's assisteren bij implanteren in je eigen praktijk.
Assisteren bij implantologie gaat verder dan het hanteren van het juiste instrumentarium. In deze praktijkgerichte cursus leren de deelnemers voorbereidende procedures, steriel werken en wat nodig is om een behandeling goed te begeleiden.
Omdat we trainen in een kleine groep is er veel ruimte voor vragen en persoonlijke begeleiding bij het oefenen van de behandelingen. Je mag ook je eigen onderwerpen inbrengen.
Na het volgen van deze cursus kunnen de deelnemers implantologie behandelingen voorbereiden, assisteren bij behandelingen en patiënten begeleiden gedurende het hele traject.
Voor deze cursusdag moet één behandelkamer voor implantologie behandelingen beschikbaar zijn.
De prijs van de cursus bedraagt €2.150,- per 5 deelnemers excl. reiskosten.
Reiskosten: €0,23 per km.
Leer in 7 dagen zelf implanteren met deze praktijkgerichte training, met persoonlijke begeleiding.
Tijdens deze cursus voor tandartsen leer je tandletsel stap voor stap beoordelen, behandelen en opvolgen.
Beheers sinuslift technieken en voorkom complicaties met praktijkgerichte training.
Voer stressvrije endodontische behandelingen uit met deze tweedaagse cursus vol praktische tips.
Voer kleine chirurgische ingrepen uit met vertrouwen dankzij hands-on training.
Leer tandheelkundige autotransplantatie uitvoeren van planning tot chirurgie tijdens deze tweedaagse training met theorie en praktische oefeningen.
Voer stressvrije endodontische behandelingen uit met deze tweedaagse cursus vol praktische tips.
Het geeft veel voldoening om bij mensen met pijnklachten, zoals bijvoorbeeld migraine, met zo’n kleine ingreep de kwaliteit van leven te kunnen verbeteren.
Cursus: Bruxisme en pijnklachten
Wat een leuke en leerzame dag heb ik gehad bij de Nascholingsdag Injectables onder leiding van Pascale Schoofs!
Cursus: Nascholingsdag Injectables
Geweldig georganiseerd en fijne docenten! Veel hands-on oefenen, echt een aanrader!
Cursus: Starten met Injectables
Een waardevolle, leerzame cursus. Heel goed georganiseerd met deskundige,professionele en vriendelijke docenten/begeleiding. Een aanrader!
Cursus: Bruxisme en pijnklachten
Een hele duidelijke en praktische cursus, heel leerzaam. De sfeer was heel ontspannen en prettig en de catering perfect!
Cursus: Sinuslift technieken
Alles was erg goed geregeld. Meekijken met opereren interessant en leerzaam. Hands-on en het praktijkgedeelte sprak mij het meest aan.
Cursus: Starten met Implanteren
Een erg leerzame cursus waarbij het niet alleen maar theoretisch is, maar vooral hoe je het in de praktijk kan toepassen. De presentator is ook erg enthousiast en motiverend!
Cursus: Kleine Orale Chirurgie
Topcursus verzorgd door professionele presentator (Paul) met leuke en duidelijke voorbeelden uit de praktijk. Balans tussen theorie en de hands-on trainingen waren precies goed. Groep was ook niet al te groot, waardoor er genoeg ruimte was voor individuele begeleiding door...
Cursus: Kleine Orale Chirurgie
Hele fijne cursus als instap in orale chirurgie. Paul is een ontzettend goede docent en de locatie + voorzieningen zijn uitstekend. Echt een aanrader!
Cursus: Kleine Orale Chirurgie
Super leerzame en uitgebreide cursus!
Cursus: Kleine Orale Chirurgie
Implacademy werkt met kleine groepen, zodat er volop ruimte is voor persoonlijke aandacht en interactie. Onze cursussen zijn geschikt voor: