3D printing & planning in de tandartspraktijk
Leer 3D-scannen, ontwerpen en printen voor tandheelkundige toepassingen tijdens deze praktische cursus.
Deze cursus leert je hoe je implantologiebehandelingen voorbereidt, steriel werkt en patiënten professioneel begeleidt: van intake tot nazorg.
Praktijkgerichte toepassingen
Ervaren docenten
Geaccrediteerde cursussen
Cursusdatum: Donderdag 7 mei 2026
Maximum aantal deelnemers: 10
Locatie: Garderen
Prijs: €695,00
Ben je geïnteresseerd in deze cursus? Wellicht is de cursus Assisteren bij Implanteren op locatie ook relevant.
Deze cursus wordt op de praktijk gegeven voor meerdere assistentes (maximaal 5). Leer samen met je collega’s assisteren bij implanteren in je eigen praktijk. Klik op de onderstaande knop voor meer informatie!
Mei 2026
Ben jij begonnen met assisteren bij implanteren in jouw praktijk, maar wil je meer (achtergrond)informatie? Of wil je implantologie gaan opstarten in jouw praktijk? Dan is dit de aangewezen cursus voor jou! De cursus Assisteren bij Implanteren is voor zowel de assistent(e) met een beetje ervaring als voor de beginner.
Assisteren bij implantologie gaat verder dan het hanteren van het juiste instrumentarium. In deze praktijkgerichte cursus leer je voorbereidende procedures, steriel werken en wat nodig is om een behandeling goed te begeleiden.
In de hands-on sessies, kun je het geleerde direct oefenen.
Tijdens de cursus komen de volgende onderwerpen aan de orde:
De presentatie hand-outs worden als naslagwerk in een cursusmap meegegeven.
Na het volgen van deze cursus kan je implantologie behandelingen voorbereiden, assisteren bij behandelingen en patiënten begeleiden gedurende het hele traject.
Nu ook Assisteren bij Implanteren op locatie. Klik hier voor meer informatie. Leer samen met je collega's assisteren bij implanteren in je eigen praktijk.
Implacademy werkt samen met partners die ons helpen de kwaliteit van onze cursussen te verbeteren. Voor de cursus Assisteren bij Implanteren werken wij samen met Implacom, de distributeur van ZimVie Implant Systems en Puros Allograft.
Leer 3D-scannen, ontwerpen en printen voor tandheelkundige toepassingen tijdens deze praktische cursus.
Leer in 7 dagen zelf implanteren met deze praktijkgerichte training, met persoonlijke begeleiding.
Tijdens deze cursus voor tandartsen leer je tandletsel stap voor stap beoordelen, behandelen en opvolgen.
Voor mij als nieuwkomer in dit beroep een zeer leerzame cursus. Duidelijke uitleg en informatief lesmateriaal. De cursus wisselt theorie en praktijkgedeeltes prettig af. Dag verliep heel gestructureerd.
Cursus: Assisteren bij Implanteren
Hele fijne cursus als instap in orale chirurgie. Paul is een ontzettend goede docent en de locatie + voorzieningen zijn uitstekend. Echt een aanrader!
Cursus: Kleine Orale Chirurgie
Leuke en leerzame praktisch ingerichte cursus. Als cursist word je goed voorbereid op het plaatsen van je eerste implantaat. Vooral de toegankelijkheid van en interactie met docenten heb ik als zeer positief ervaren.
Cursus: Starten met Implanteren
Zeer handige cursus voor de tandarts die nog niet heel ervaren is met kleine chirurgische ingrepen. Na deze cursus kan je direct de maandag erna aan de slag met de opgedane kennis.
Cursus: Kleine Orale Chirurgie
Fijne leerzame praktische cursus, waar kennis en dagelijkse praktijk samenkomen.
Cursus: Sinuslift technieken
Zeer fijne cursus! Een prettige combi van uitleg, casuïstiek en hands-on training waarbij je zelfverzekerdheid verkrijgt in de dagelijkse chirurgie. Daarnaast lekkere catering.
Cursus: Kleine Orale Chirurgie
De cursus Onbegrepen Pijnklachten Begrijpen heeft meer begrip gegeven in deze complexe problematiek. Ik heb veel bruikbare tips en informatie gekregen om vanuit een veel breder perspectief te onderzoeken en hulp te verlenen. Aanrader voor iedereen die verder wil kijken...
Cursus: Onbegrepen pijnklachten begrijpen
Ik vind het altijd heel leuk en interessant om bij jullie cursussen te volgen!
Cursus: Algemeen
Leerrijk! Verschillende zones kunnen behandelen en ook live hints en trics gekregen van docente Pascale.
Cursus: Nascholingsdag Injectables
Zeer goede opleiding.
Cursus: Implanteren met Zirkonia
Implacademy werkt met kleine groepen, zodat er volop ruimte is voor persoonlijke aandacht en interactie. Onze cursussen zijn geschikt voor: